Успенівська сільська рада
Одеська область, Б-Дністровський район

Відбулась 26 сесія Успенівської сільської ради VIII скликання

Дата: 26.06.2023 09:19
Кількість переглядів: 199

22 червня 2023 року о 14:00 годині під керівництвом в.о. сільського голови Надії КЛІМАНОВОЇ та заступника сільського голови Валерія КОРНЯ відбулась 26 сесія Успенівської сільської ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:

 1. Про затвердження звіту про  виконання бюджету по Успенівській сільській раді за І квартал 2023 року (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
 2. Про внесення змін до рішення №596-УІІІ від 03.02.2023р « Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки та порядку, профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах Успенівської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки» (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
 3. Про внесення змін до рішення №595 – УІІІ від 03.02.2023 р «Про затвердження Програми «ЗАХИСТ» на 2023 рік Успенівської сільської  територіальної громади» (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
 4. Про  внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2021 року №320-VIII «Про затвердження Програми   соціального захисту населення Успенівської сільської ради на 2022-2025  роки. (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
 5. Про затвердження Програми взаємодії Білгород-Дністровської районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування на 2023 рік. (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
 6. Про внесення змін і доповнень до рішення  сільської  ради від  22 грудня 2022 року № 586-VІІІ  «Про бюджет Успенівської сільської територіальної громади на 2023 рік (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.)
 7. Про затвердження   звіту в.о. сільського голови Надії Кліманової  про роботу Успенівської сільської ради та  виконавчого комітету (доповідає в.о. сільського голови Кліманова Н.І.).
 8. Про затвердження звіту  про діяльність старости сіл Крива Балка, Над’ярне Кривобалківського старостинського  округу №2   Строєнко Ю.І. (доповідає староста сіл Крива Балка та Над’ярне Строєнко Ю.І.).
 9. Про затвердження  Положення  про порядок та умови надання платних соціальних послуг та послуг з встановленням диференційованої плати, затвердження розрахунку та тарифів на платні соціальні послуги КУ «Центр Надання Соціальних Послуг» Успенівської сільської ради на 2023 рік.  (доповідає директор КУ «Центр Надання Соціальних Послуг» Літвін В.О.).
 10. Про подовження контракту та укладання додаткової угоди з  начальником КП «Миколаївка-Новоросійський сель комунгосп» Тімохіним В.В. (доповідає в.о. сільського голови Кліманова Н.І.).
 11. Про надання дозволу АТ «ДТЕК Одеські електромережі» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та експлуатації об’єктів енергетичної інфраструктури на території села Крива Балка  Успенівської сільської ради Білгород - Дністровського району Одеської області, орієнтовною площею – 0,0100 га, із земель комунальної власності, житлової та громадської забудови (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 12. Про затвердження проекту Свято – Успенівській Церкві Одеської єпархії Української Православної Церкви , проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,2755 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в с. Успенівка,  кадастровий номер  5124586800:02:001:0003 (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 13. Про затвердження проекту релігійній організації   «Свято – Успенівській церкві Одеської єпархії Української православної церкви, проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,2694 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в с.Крива Балка,  кадастровий номер  5124582200:02:001:0510 (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 14. Про надання дозволу громадянину Скала Павлу Вікторовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай), на території с. Успенівка Успенівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту) (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 15. Про надання  дозволу ТОВ «Злагода Південь» на розроблення технічної документації із землеустрою,щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  орієнтовною площею 3,54 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв) ,яка розташована за адресою:Одеськаобласть білгород – Дністровський район  (за межами населеного пункту с. Ройлянка)  а саме: масив №42, ділянка № 53 (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 16. Про надання  дозволу ТОВ»Злагода Південь» на розроблення технічної документації із землеустрою,щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  орієнтовною площею 3,54 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв) ,яка розташована за адресою:Одеськаобласть білгород – Дністровський район  (за межами населеного пункту с. Ройлянка)  а саме: масив №42, ділянка № 52 (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» в оренду терміном на 49 років площею 0,0064 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій (код 13.01) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Успенівська сільська рада (за межами с. Миколаївка-Новоросійська) (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0064 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій (код 13.01) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Успенівська сільська рада (за межами с. Миколаївка-Новоросійська) (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  з метою встановлення земельного сервітуту площею 0,0175 га з кадастровим номером 5124586800:01:001:1222 на користь НЕК «УКРЕНЕРГО», за рахунок земель комунальної власності Успенівської сільської ради, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Успенівська сільська рада (за межами населених пунктів) (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  з метою встановлення земельного сервітуту площею 0,0290 га з кадастровим номером 5124586800:01:001:1223 на користь НЕК «УКРЕНЕРГО», за рахунок земель комунальної власності Успенівської сільської ради , яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Успенівська сільська рада, (за межами населених пунктів) (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  з метою встановлення земельного сервітуту площею 0,0432 га з кадастровим номером 5124586800:01:001:1220 на користь НЕК «УКРЕНЕРГО», за рахунок земель комунальної власності Успенівської сільської ради , яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Успенівська сільська рада, (за межами населених пунктів) (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування  площею 0,0020 га з кадастровим  номером  5124585200:01:001:1087  для розміщення, будівництва, експлуатації  та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії опора № 269 повітряної лінії 330 кВ Новоодеська – Арциз, яка розташована в адміністративно – територіальних  межах Білгород – Дністровського району Одеської області на території Успенівської сільської  об’єднаної територіальної громади,с.Успенівка (за межами населеного пункту) (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 23. Моніторинг земель Успенівської сільської ради зі створенням планово картографічних матеріалів та електронною базою даних (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
 24. Розгляд заяв

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь