Центр зайнятості

Отримати статус безробітного чи оновити його, а також податись на допомогу по безробіттю чи оновити її можна не виходячи з дому на порталі diia.gov.ua. Для цього потрібно ареєструватись або авторизуватись в кабінеті громадянина на порталі diia.gov.ua за допомогою електронного підпису чи BankID.

Рішення щодо надання статусу безробітного та щодо призначення відповідних виплат приймає Державний центр зайнятості протягом 1 робочого дня. Повідомлення про це ви отримаєте на електронну пошту, а відстежувати статус заяви в реальному часі можете в особистому кабінеті на порталі Дія.

Зверніть увагу: якщо ви застрахований(-на) і втратили роботу через війну, працювали на тимчасово окупованих територіях — можете заповнити спрощену заяву.