Як пройти ідентифікацію пенсіонерам ВПО, які отримують пенсію в “Ощадбанку”?
Якщо ви ВПО, перемістилися до 24 лютого 2022 року та отримуєте пенсію в АТ «Ощадбанк», встигніть пройти ідентифікацію!09:15:23 22.02.2024
Внутрішньо переміщена особа (ВПО) – це громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру (частина перша статті 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (далі - Закон).
Факт внутрішнього переміщення і взяття на облік ВПО підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (далі - довідка), що діє безстроково, крім випадків, передбачених статтею 12 Закону.
Заява подається ВПО (в тому числі неповнолітніми дітьми – вік 14-18 років) особисто, а малолітніми дітьми (до 14 років), недієздатними особами або особами, дієздатність яких обмежено, - через законного представника.
Заяву про взяття на облік малолітньої дитини від її імені подає:
Заяву про взяття на облік малолітньої дитини, яка є дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування, для отримання довідки подає від її імені:
На отримання довідки мають право також:
Для отримання довідки ВПО може звернутися із заявою до:
Заява про взяття на облік та включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про ВПО за наявності технічної можливості може подаватися також через мобільний додаток Порталу Дія повнолітньою або неповнолітньою ВПО, якій присвоєно реєстраційний номер облікової картки платника податків. У разі наявності в такої особи дітей подання заяви про взяття їх на облік можливе лише за наявності відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у свідоцтві про народження таких дітей, виготовленому на паперовому бланку.
⇒ Встановити мобільний додаток Порталу Дія (за наявності технічної можливості) на електронний пристрій, критерії якого підтримують використання такого додатка, підключений до Інтернету із увімкненою функцією геолокації. Такий додаток можна завантажити через мобільні додатки Google Play або App Store;
⇒ Пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, або інших засобів електронної ідентифікації, які дають змогу однозначного встановлення особи.
⇒ Заповнити заяву про взяття на облік в електронній формі, яка формується автоматично.
Відповідальність за достовірність відомостей, що містяться в заяві про взяття на облік, несе заявник. ⇒ Сформувати засобами Порталу Дія електронну довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення та взяття на облік такої особи після включення відомостей про особу до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.
Як пройти ідентифікацію пенсіонерам ВПО, які отримують пенсію в “Ощадбанку”?
Якщо ви ВПО, перемістилися до 24 лютого 2022 року та отримуєте пенсію в АТ «Ощадбанк», встигніть пройти ідентифікацію!09:15:23 22.02.2024
ЗМІНИ ЩОДО НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ
15:00:01 11.10.2023
ЯК ВПО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПОШУКУ РОБОТИ НА НОВОМУ МІСЦІ
09:15:10 10.10.2023
Випадково скасував статус ВПО, що робити?
10:00:29 29.08.2023
09:15:39 17.08.2023
Пільги для переселенців 2023: що передбачено в Україні
10:00:04 17.07.2023