КУ "Центр Надання Соціальних Послуг"

Покращення якості та ефективності надання соціальних послуг мешканцям громади

05.04.2024 року  відбулась важлива подія для робітників Комунальної установи «Центр Надання Соціальних Послуг» Успенівської сільської ради. Виконуюча обов’язки сільського голови  Надія КЛІМАНОВА, разом з директором КУ « ЦНСП» Успенівської сільської ради Віталіною ЛІТВІН,  вручила 7 новеньких велосипедів соціальним робітникам.

09:15:27 08.04.2024

Cпецпроєк: Людина для людини

В межах проєкту „Людина для людини” отримано історії від працівників соціальної сфери України про те, чому вони обрали цю професію, як вона вплинула на їх життя, на що надихає їх щоденна праця з людьми, які потрапляють у складні життєві обставини, як допомагають їм подолати труднощі та повернутись до повноцінного життя.

11:00:45 19.03.2024

Виїзна профілактична робота в с.Ройлянка та с.Миколаївка-Новоросійська із сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах

06 березня  2024 року працівниками КУ "Центр Надання Соціальних Послуг" Успенівської сільської ради директором Літвін Віталіною Олегівною,  фахівецем із соціальної роботи Оленою Скалозуб провели виїзну профілактичну роботу в с.Ройлянка та с.Миколаївка-Новоросійська  із сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.  Були проведені профілактичні бесіди, надані рекомендації щодо виховання та утримання дітей.

10:00:31 11.03.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

15:00:36 28.02.2024

Виїзна профілактична робота в селах Миколаївка-Новоросійська, Крива Балка, Успенівка із сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах

18 та 19 січня 2024 року працівниками КУ"Центр Надання Соціальних Послуг " Успенівської сільської ради директором Літвін Віталіною Олегівною,  фахівецем із соціальної роботи Оленою Скалозуб, спільно з начальником служби у справах дітей  Успенівської сільської ради Байдою Тетяною Володимирівною було проведено профілактичну роботу в селах Миколаївка-Новоросійська, Крива Балка, Успенівка  із сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.  Надані рекомендації щодо виховання та утримання дітей, належного виконання батьківських обов’язків.

16:51:37 19.01.2024