КУ "Центр Надання Соціальних Послуг"

Проблема «шкідливих звичок»

Проблема «шкідливих звичок» є найбільш поширеною в наш час, а боротьба з ними це завдання не тільки державного рівня, а й кожної окремої людини.

11:06:37 19.07.2024

Спільна робота служби у справах дітей з центром надання соціальних послуг Успенівської сільської ради

12 червня 2024 року начальник служби у справах дітей Успенівської сільської ради Байда Тетяна Володимирівна спільно з директором КУ «ЦНСП» Успенівської сільської ради Літвін Віталіною Олегівною та фахівцем із соціальної роботи Скалозуб Оленою Володимирівною провели перевірку сімей опікунів, сімей СЖО, багатодітних родин сіл Ройлянка, Забари. Були проведені бесіди щодо виховання та утримання дітей, щодо профілактики нещасних випадків та насильства в цих сім’ях.

09:15:02 17.06.2024

Покращення якості та ефективності надання соціальних послуг мешканцям громади

05.04.2024 року  відбулась важлива подія для робітників Комунальної установи «Центр Надання Соціальних Послуг» Успенівської сільської ради. Виконуюча обов’язки сільського голови  Надія КЛІМАНОВА, разом з директором КУ « ЦНСП» Успенівської сільської ради Віталіною ЛІТВІН,  вручила 7 новеньких велосипедів соціальним робітникам.

09:15:27 08.04.2024

Cпецпроєк: Людина для людини

В межах проєкту „Людина для людини” отримано історії від працівників соціальної сфери України про те, чому вони обрали цю професію, як вона вплинула на їх життя, на що надихає їх щоденна праця з людьми, які потрапляють у складні життєві обставини, як допомагають їм подолати труднощі та повернутись до повноцінного життя.

11:00:45 19.03.2024