Дата: 21.04.2021 17:59

У суботу, 17 квітня 2021 р., в Успенівської сільської раді на  території с.Успенівка  пройшла традиційна що річна акція «За чисте довкілля». Спільними зусиллями приводили до ладу узбіччя дороги керівництво та працівники апарату Успенівської сільської ради ОТГ, учителі та робітники  Успенівської ЗОШ, працівники дитячого садочка, працівники Успенівського КП «Сількомунгосп”, та активні жителі с Успенівка. Працівники та жителі с.Успенівка  прибрали сміття у центральних частинах населеного  пункта, впорядкували територію довкола меморіального комплекса. Голова Успенівської  сільської ради  Гусєв Віктор Лаврентійович   висловлює вдячність усім жителям, які роблять добру справу, підтримуючи чистоту та порядок на території громади, зокрема біля своїх обійсть, котрі своєю щоденною працею докладають максимальних зусиль задля підтримки благоустрою території Успенівської ОТГ і комфортного життя її мешканців. “Громада – це наш спільний дім, де кожен житель повинен розуміти, що він є його  частиною, тому дбати про чисте довкілля потрібно не лише напередодні Великодня та що річної акції «За чисте довкілля», а й протягом усього року”. Успенівська сільська рада просить мешканців і гостей шанувати працю тих, хто дбає про навколишнє середовище і закликає всіх небайдужих земляків долучатися до корисних справ, дбаючи про екологію та чисте довкілля! Адже, чисте довкілля - чисте сумління.
Пам‘ятаймо: чисто не там , де прибирають, а там, де не смітять!