Статистика у смартфоні

Дата: 25.06.2021 15:02

Державна служба статистики України запустив мобільний додаток "Статистика у смартфоні", який дає можливість оперативно отримувати офіційну державну статистичну інформацію. Як передає Укрінформ, про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов написав у Телеграмі. "Державна служба статистики України запустила новий мобільний додаток "Статистика в смартфоні"...

Додаток двомовний (українська та англійська), має зручний інтерфейс і надає можливість оперативно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року)", - написав він. Немчінов додав, що наразі додаток працює для операційної системи Android 4.1 та новіших версій та безкоштовно доступний для завантаження на Google Playhttps://bit.ly/2JXH064. У додатку можна отримати: - доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації; - групування наборів даних за темами (галузями статистики); - візуалізацію у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія та період); - збереження обраної статистичної інформації до розділу «Мої набори» для швидкого доступу у майбутньому; - поширення скріншотів із візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери та соціальні мережі. Читайте також: Мінцифри запустило серіал про бізнес в креативній індустрії За інформацією Немчінова, офіційна державна статистична інформація у додатку згрупована за темами (галузями статистики) – ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню.