Інформація щодо недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів. Про отримання повідомити!!!

Дата: 29.07.2021 09:49

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, затвердженого наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2020 № 159 та з метою недопущення до  обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів просимо повідомити операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу:

- пластикових чашок SINSAY, що експортувались з Китаю ( виробник: LILING KALRING HOUSEHOLD CERAMICS CO.,SUN JIA WAN LILING HUNAN) через Польщу (відправник LPP SA,Pruszcz Gdanski) до України (виявлено погіршення органолептичних показників їжі при контакті);

- морозива, яке експортувалось з Румунії ( відправник:SC Macromex SRL,Campia-Turzii) до України (отримувач: ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна»,пр. Петра Григоренка,43, м.Київ,02140) (виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі);

- спецій, що експортувались з Польщі ( виробник : F.P.H.KRIST K?dzielawa, Gorbunkov Sp.z o.o.,D?browa Tarnowska) до України (отримувач: ТОВ «Смаки Полісся», вул. Героїв Майдану, 3, м.Новоград-Волинський, Житомирська обл., 11700) (виявлення 2-х хлор етанолу в камеді рожкового дерева (Е 410), яка використана в складі).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)