Запрошуємо творчі колективи  взяти участь у проекті.

Дата: 04.08.2021 09:17

Організаційний комітет проекту "Вшанування творчої еліти та талановитої молоді Білгород Дністровського району", Запрошує творчі колективи  взяти участь у проекті.

Який відбудеться 22 серпня в місті Б.Дністровський, на першому причалі (біля Аккерманської фортеці). Початок о 16 00.

Формат проекту передбачає нагородження керівників аматорських колективів, за вагомий внесок в розвиток творчого мистецтва  Одещини.

Художні колективи мають можливість презентувати по 2 концертних номери.

Талановита молодь - вокалісти, інструменталісти, можуть виступити на гала-концерті по одному концертному номеру.

Сцена де буде відбуватися гала-концерт, має розміри 8 на 10 метрів

Колективи будуть забеспечені  підсіліваючею апаратурою та мікрофонами.

Мати з собою флешку з інформаціїєю.

Репертуар виступу колективів та особистих виконавців, визначає керівник колективу та сам виконавець.

Ціль нашого проекту подякувати керівникам за велику працю, та познайомити мешканців обьєднаного Б. Дністровського району з  творчими народними колективами та виконавцями.

Після виступу,  учасники колективів зможуть зробити прогулянку на катері по Дністровському ліману навколо Аккерманської фортеці. Пропонуємо кожній громаді зробити інформаційну виставку творчих колективів з фотографіями, рекламами, плакатами.

Інформаційний портал "НАШЕ МІСТО" буде транслювати у прямому ефірі у форматі ОНЛАЙ_ ВІДЕО,  гала концерт в інтернет ресурсах.

Творча еліта буде нагороджена дипломами та подарунками.

Проект проходить при підтримці мера міста Б.Дністровський- Віталія Граждан