Косметичний ремонт моста с. Успенівка

Дата: 22.09.2021 11:54

Розпочався ремонт мосту на вул. Степовій в с. Успенівка завдяки спонсорам (місцевим мешканцям с. Успенівка: Голякову М.Є., Андріянову Є.І.   Волчков В.П.,) і за підтримки сільської рад (придбання піску та цементу).

Проблема моста на цій ділянці в с. Успенівка вже існує давно, міст зв’язує вул. Степову з самим с. Успенівка. Підчас сильних дощів міст розмивало водою, що привело до його руйнування.  Голяков М.Є., Андріянов Є.І., Волчков В.П. звернулись до сільської ради з прохання зробити косметичний ремонт моста, тому що вони проживають на вул. Степовій і якщо міст остаточно зруйнується мешканці цієї вулиці  будуть мати проблеми проїзду. Голяков  М.Є. запропонував свій трактор для перевезення камню-бут, а  Андріянов Є.І. запропонував камень-бутВолчков В.П., Клачков М.С.,  Урсул О.О. допомагали при розвантажені каменю та виконання будівельних робіт, які ще продовжуються.

Другий етап виконання робіт косметичного ремонту моста.

Фото без описуФото без описуКосметичний ремонт моста продовжується.