В Україні запрацював чат-бот СВОЇ — інструмент ефективної комунікації у громадах

Дата: 05.10.2021 10:03

Чат-бот СВОЇ запрацював у 21 громаді у 9 областях України. Завдяки інструменту громадяни можуть зручно спілкуватися з місцевою владою та впливати на її рішення, отримувати консультації щодо державних сервісів, голосувати в опитуваннях, підписувати петиції, підтримувати проєкти громадського бюджету та брати участь у консультаціях з громадськістю.

«Цей потужний інструмент допоможе новоствореним територіальним громадам швидко налагодити ефективну взаємодію між місцевою владою та жителями. Цифровізація розв’язує проблему доступу до інформації, що є особливо актуальним для сільської місцевості», — підкреслив заступник Міністра розвитку громад та територій України Олександр Дудченко.

Новий чат-бот є частиною платформи СВОЇ, до якої може приєднатися будь-яка громада та яка дозволяє їм безплатно та зручно створювати вебсайти, що будуть містити всю необхідну інформацію про їхню діяльність. Платформу СВОЇ розроблено завдяки партнерству Мінцифри, Мінрегіону і Програми EGAP, що фінансується Швейцарією і реалізується Фондом Східна Європа.