В АНАНЬЇВІ, В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», РОЗПОЧАЛАСЬ РЕКОНСТРУКЦІЯ МІСЬКОГО СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ З БУДІВНИЦТВОМ УНІВЕРСАЛЬНОЇ КРИТОЇ ЗАЛИ

Дата: 23.10.2021 10:24

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», в місті Ананьїв Подільського району Одеської області, розпочалась реконструкція міського спортивного комплексу з будівництвом універсальної критої зали.

«Загальна вартість об’єкту 34 023 172,20 грн. В рамках будівництва спортивної критої зали передбачено майданчик для волейболу, баскетболу, міні-футболу, гандболу та спортивної гімнастики. Зараз проводиться облаштування фундаменту» – зазначав заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Підгайний.

Джерело інформації