Отримати COVID-сертифікат у Дії стало ще простіше

Дата: 02.11.2021 09:08

Уряд спростив отримання COVID-сертифікатів у Дії. Тепер для цього не потрібен електронний підпис, зокрема, і Дія.Підпис, для якого було треба підтвердження особи за допомогою Photo ID. Тепер достатньо буде згоди користувача. Створення сертифікату без підпису вже доступно в останньому оновленні застосунку, тож оновіть його.
Відтепер українцям не потрібно мати е-підпис для того, щоб згенерувати COVID-сертифікат, як на порталі, так і у застосунку Дія — достатньо буде авторизації через BankID чи Mobile ID.
Для того, щоб отримати сертифікат у застосунку Дія, у вас має бути ID-картка чи біометричний закордонний паспорт. У іншому випадку, ви можете зробити це на порталі.

Як згенерувати сертифікат у застосунку?
• Авторизуйтесь у застосунку
• Натисніть “Послуги” та виберіть пункт “COVID-сертифікати” — “Отримати сертифікат”
• Поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.

Як згенерувати сертифікат на порталі?
• Авторизуйтеся на порталі.
• У меню “Послуги” натисніть пункт “Здоров’я”, а потім — “COVID19-сертифікат про вакцинацію”.
• Дайте згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.