СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРИВІТАВ ВІЙСЬКОВИХ КОНТРРОЗВІДНИКІВ УКРАЇНИ З 30-РІЧЧЯМ СТВОРЕННЯ СЛУЖБИ
Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький привітав 7 управління Головного управління військової контррозвідки СБУ з 30-ю річницею з дня створення та вручив Почесні грамоти Одеської ОДА.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-23.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-22.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-18.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/7-11.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-16.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-13.jpg)
«За 30 років військова контррозвідка України пройшла складний шлях становлення й розбудови, Сучасним військовим контррозвідникам України доводиться займатися не лише «чистою контррозвідкою», адже до ваших повноважень входить також захист національної державності і боротьба з тероризмом, захист військово-економічного потенціалу, оперативне забезпечення охорони державної таємниці. Тому Стратегії Національної безпеки, яка була введена указом Президента є надзвичайно важливим документом для Одеської області, бо саме наш регіон знаходиться на передовій обороноздатності нашої держави, тут зосереджені всі роди і види військ. І в сучасних умовах, питання територіальної оборони Одещини виходить на перший план. Прийнято закон України «Про основи національного спротиву», тому я зустрічаюсь з представниками районів і громад активно обговорюю питання розташування батальйонів та бригад тероборони, їх укомплектування» – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.