Сьогодні, в Одеському Національному академічному театрі опери та балету, понад 700 дітей взяли участь у музичній казковій подорожі – святковій виставі «Новорічна Одіссея», яка відбулася під патронатом голови Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького.
До присутніх у театрі зі словами вітання звернуся І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-46-1024x684.jpg)
На прем’єру вистави були запрошені діти з соціально незахищених сімей, сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з сімей загиблих воїнів та ті, батьки яких захищають кордони нашої країни.
«Новорічна Одіссея» – це незвичний новорічний спектакль. Це дійство – в якому беруть участь всі, хто присутній в театрі. Театралізовані, хореографічні, вокальні, циркові номери об’єднані єдиною сюжетною лінією у яскравий новорічний перформанс. І на сцені, разом з народними та заслуженими артистами демонструють свою майстерність юні вихованці Одеського міського центру хореографічного мистецтва (художній керівник Юхим Коган). У виставі задіяно близько 150 виконавців. Акторами є і всі маленькі глядачі у залі, з якими увесь час спілкуються виконавці. Адже завдяки талановитим митцям, які кілька місяців готували цей новорічний проект, вдалося досягнути того, щоб зникла межа між сценою та глядацькою залою.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-47-1024x684.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-38-1024x684.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-36-1024x658.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-28-1024x743.jpg)
“Всі діти, присутні на цій виставі, отримали подарунки, які придбані за бюджетні кошти. До новорічних свят ми готувалися заздалегідь. В театрах Одещини йдуть дитячі вистави. Робиться все необхідне, щоб, незважаючи на карантинні обмеження маленькі громадяни нашої країни з радістю зустріли новий рік і відчули турботу про них з боку держави” – розповідає директор Департаменту культури, національностей, релігії та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОДА Олена Олійник.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/7-23-1024x684.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/8-21-1024x768.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/9-19-1024x779.jpg)