І-Й ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИС ВОЛОШЕНКОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ ПОВЕРНЕННЯ ДО ПУНКТУ ПОСТІЙНОЇ ДИСЛОКАЦІЇ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А3880
Сьогодні І-й заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков взяв участь в урочистостях з нагоди успішного виконання завдань за призначенням та повернення до пункту постійної дислокації особового складу військової частини А3880.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/1-14-1024x613.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-1024x768.jpeg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-1024x707.jpeg)
«Одеса і Одеська область посідають важливе і особливе місце в обороноздатності нашої держави. Адже саме тут, на Одещині, розташовані майже всі роди військ та повна інфраструктура сил забезпечення. Військова частина А3880 була створена в серпні 2016 року на базі зенітного ракетного дивізіону 1039 зенітного ракетного полку. І мені приємно відзначити, що особовий склад вашої частини стабільно відзначається високою майстерністю та показує відмінні результати в бойовій підготовці. Сьогодні для мене велика честь вітати вас у місці постійної дислокації. Щиро вам дякую за вашу мужність та професійну майстерність» – сказав І-й заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-1-1-768x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/4-768x1024.jpeg)
За мужність, самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі та відданість військовій службі, зразкове виконання службово-бойових завдань у зоні проведення Операції об’єднаних сил та з нагоди повернення військової частини до пункту постійної дислокації у смт Чорноморське з району проведення Операції об’єднаних сил І-й заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков вручив Почесну грамоти Одеської обласної державної адміністрації учасникам Операції об’єднаних сил, військовослужбовцям військової частини А3880 Миколі Білашу, Анастасії Гайдабурі, Дмитру Соловйову та Олександру Яровенку.