В ОДЕСІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ
Сьогодні, 29 січня, Україна вшановує подвиг патріотів, які віддали життя за свободу рідної землі – Героїв Крут. З нагоди цієї дати, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, взяв учать у церемонії покладання квітів до пам’ятної дошки Івана та Юрія Лип, яка відбулась в Одесі.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-41-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-34-683x1024.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/4-25-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/6-24-1024x683.jpg)
Присутні вшанували хвилиною мовчання героїв, які стали праобразом мужності та відваги для українського народу.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/7-20-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/8-12-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/9-11-1024x664.jpg)
«Історичні дати – не тільки пам’ять про минуле, це – ключ до того, щоб в майбутньому уникнути помилок. Бій під Крутами належить до однієї з найбільш трагічних сторінок української історії. 300 юнаків – цвіт тодішньої української патріотичної молоді – захищали українську державність, мріяли і боролися за сильну Україну, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя. Схилимо в цей день голови в глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю загиблих молодих патріотів. Вони завжди залишаться героями та взірцем для прийдешнім поколінь» – сказав у своєму зверненні голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/10-7-704x1024.jpg)