В ОДЕСІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 31.01.2022 08:48

Сьогодні, 29 січня, Україна вшановує подвиг патріотів, які віддали життя за свободу рідної землі – Героїв Крут. З нагоди цієї дати, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, взяв учать у  церемонії покладання квітів до пам’ятної дошки Івана та Юрія Лип, яка відбулась в Одесі.

Присутні вшанували хвилиною мовчання героїв, які стали праобразом мужності та відваги для українського народу.

«Історичні дати – не тільки пам’ять про минуле, це – ключ до того, щоб в майбутньому уникнути помилок. Бій під Крутами належить до однієї з найбільш трагічних сторінок української історії.  300 юнаків – цвіт тодішньої української патріотичної молоді –  захищали українську державність, мріяли і боролися за сильну Україну, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя. Схилимо в цей день  голови в глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю загиблих молодих патріотів. Вони завжди залишаться героями та  взірцем для прийдешнім поколінь» – сказав у своєму зверненні голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.