Шановні мешканці Успенівської громади!!!
Дата: 13.10.2022 11:30
Кількість переглядів: 121
Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисників та захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.
С повагою в.о. сільського голови Надія КЛІМАНОВА.