Звернення голови-начальника Білгород-Дністровської державної (військової) адміністрації Василя Самокича

Дата: 20.10.2022 07:30

Фото без описуТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні мешканці Білгород-Дністровського району!

Сьогодні російські окупанти в черговий раз завдали ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури нашої країни.

У зв'язку із цим завтра 20 жовтня, по ВСІЙ країні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії.

Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це необхідно, аби спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури.

Щоб не перевантажувати систему, треба зменшити електроспоживання – як у побуті, так і на рівні громад.

Слід мінімізувати зовнішнє освітлення, не вмикати підсвітку фасадів, вивіски тощо.

Особливо важливо заощаджувати електроенергію з 7:00 до 23:00 години.

Звертаємось до Вас з проханням поставитись до цієї ситуації з розумінням і серйозно.

Це - вимушені кроки. Разом із тим енергетики працюють над тим, щоб забезпечити в подальшому стабільну, надійну та безперебійну роботу енергосистеми.

У цей критичний момент ми маємо бути згуртованими як ніколи!