Спільний рейд служби у справах дітей та ювенальної превенції

Дата: 15.11.2022 15:00

14 листопада 2022 року начальником служби у справах дітей Успенівської сільської ради Білгород - Дністровського району Одеської області - Тетяною Байдою, провідним спеціалістом служби у справах дітей - Оленою Скалозуб, спільно з інспектором ЮП ВП Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області майором поліції - Валентиною Арнаутовою, старостою села Крива Балка Успенівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області - Юлію Іванівною Строєнко проведено рейд по сім'ям, які опинились у складних життєвих обставинах. Було обстежено житлово-побутові умови, підготовка до осіньо-зимового періоду, проведено бесіди щодо належного виховання дітей та покращення умов проживання дітей в цих сім’ях.