Мешканців села Забари Успенівської ОТГ вітаємо з Храмовим днем – 21 листопада!!!

Дата: 21.11.2022 06:00

Фото без описуФото без опису

21 листопада, православні християни відзначають Собор архистратига Михаїла та інших Небесних сил безтілесних, як називають його у народі, – Михайлів день.

В світлий празник, Михайлів день, село Забари Успенівської громади святкують Храмовий день.

Шановні мешканці села Забари, щиро вітаємо вас з Храмовим днем!!! Бажаємо вам миру, тепла, достатку, благополуччя і здоров'я.

З  повагою в.о. сільського голови Надія КЛІМАНОВА.