26 листопада 2022 року вшанування пам’яті жертв Голодоморів хвилиною мовчання та акцією «Свічка у вікні»

Дата: 25.11.2022 14:00

Шановні мешканці Успенівської ОТГ!

У четверту суботу листопада Україна вшановує День пам’яті жертв Голодомору.

26 листопада о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, а о 16:01 стартує загальнонаціональна акція “Запали свічку”. Українці запалять свічки в пам’ять про вбитих геноцидом співвітчизників, з урахуванням вимог світломаскування.

Кожен бажаючий може долучитися до вшанування пам’яті загиблих і встановити свічку на своєму підвіконні.

Акція проходить щорічно не лише на згадку про жертв Голодомору, а ще як заклик до нинішніх і майбутніх поколінь українців не забувати про трагедії нашого народу минулих років і робити все від нас залежне, щоб ці страшні сторінки в історії українського народу ніколи не повторилися.