УВАГА ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Дата: 30.11.2022 09:40

Щодо зняття в населених пунктах Успенівської об’єднаної  територіальної громади адресних табличок з назвою вулиці, яка не відповідає вимогам Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»

Фото без описуШановні мешканці населених пунктів Успенівської об’єднаної територіальної громади!

Успенівська сільська рада звертає Вашу увагу на те, що статтею 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» передбачено, що виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України заборонено.

На виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у 2016 році на території населених пунктів, що ввійшли до Успенівської  об’єднаної територіальної громади, було перейменовано:

• в селі Успнівка5 вулиць: вулицю Леніна на вулицю Південа, вулиця Котовського на вулицю Шевченка, вулиця Пушкіна на вулицю Миру, вулиця Мічуріна на вулицю Сонячна; вулицю Чапаєва на вулицю Балківська;
  • в селі Ройлянка7 вулиці: вулицю Мічуріна на вулицю Українська, вулицю Пушкіна на вулицю Перемоги; вулицю Карла Маркса на вулицю Центральна; вулицю Леніна на вулицю Молодіжна; вулицю Котовського на вулицю Шкільна;  вулицю Щорса на вулицю Горіхова; вулицю Чапаєва на вулицю Балківська;
  • в селі Миколаївка-Новоросійська 4 вулиці: вулицю Мороза на вулицю Героїв України, вулицю Абрамовича на вулицю Шевченка; вулицю Комсомольська на вулицю Молодіжна; вулицю Советская на вулицю Миру;
  • в селі Забари – 2 вулицю: вулицю Гагарина на вулицю Центральна; вулицю Советская на вулицю Шевченка;
  • в селі Крива Балка – 2 вулицю: вулицю Суворова на вулицю Добровольців; вулицю Радянська на вулицю Річна.

На даний час проводиться робота щодо зміни на деяких будівлях приватної форми власності назви російською мовою на назви українською мовою згідно вимогам Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Зважаючи на військову агресію російської федерації проти України Успенівська сільська  рада закликає мешканців населених пунктів Успенівської об’єднаної  територіальної громади, які мешкають на вищезгаданих вулицях, проявити свою громадянську позицію та зняти або змінити чи закрасити адресні таблички зі «старою» назвою вулиці, що не відповідає вимогам Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».