Дата: 01.12.2022 17:00

В.о. сільського голови Надія КЛІМАНОВА взяла участь у зустрічі УСТАНОВИ «Агенція регіонального розвитку Одеської області», яка відбулась 1 грудня 2022 року на території Шабівської сільської громади.

У ході зустрічі були розглянуті питання:

1.Виконання вимог Закону України №2389-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засад державної регіональної політики та політики відновлення регіонів і територій»;

2. Зміни до законопроекту №5323, який набрав чинності 9 липня 2022 року;

3. Співпраця Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області» з територіальними громадами;

4. Інвестиційний потенціал територіальних громад Білгород-Дністровського району Одеської області.