Звернення начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка станом на 27 грудня

Дата: 28.12.2022 09:05

Головне з вечірнього звернення Начальника Одеської ОВА Максима Марченка: Комендантська година у новорічну ніч залишається без змін  і триватиме як завжди з 23.00  до 5.00  ранку. Думаю усі згодні, що в такий важкий для країни час ми не маємо морального права організовувати масштабні святкування, доки наші воїни в окопах, у надважких умовах б’ються за Україну і доречніше буде відкласти масові святкування до нашої перемоги. Тому закликаю мешканців Одещини цього року провести новорічні свята вдома в сімейному колі. Дякую за розуміння. Слава Україні!” – зазначив Максим Марченко.