Шановні мешканці сіл Успенівської об’єднаної територіальної громади!
Дата: 28.12.2022 10:00
Кількість переглядів: 493
Від щирого серця вітаємо вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!
Нехай він видасться переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Бажаю, щоб рік новий дарував тільки позитивні емоції. Щоб всі ті добрі мрії й бажання втілились у життя.
Спокою й добра у Новому році! Нехай у Вашій оселі панує мир та Божа благодать! Нехай матінка Божа дарує здоров’я кожному! Нехай 2022-й забере із собою всі негаразди, а Новий 2023-й рік принесе щастя та переможний мир.
Всім перемоги, миру та процвітання нашої УКРАЇНИ!!!
З повагою в.о. голови Успенівської сільської ради Надія КЛІМАНОВА