22 грудня 2022 року відбулась 22 сесія Успенівської сільської ради

Дата: 23.12.2022 09:30

22 грудня 2022 року о 14.00 годині під керівництвом в.о. сільського голови Надії КЛІМАНОВОЇ та заступника сільського голови Валерія КОРНЯ відбулась 22 сесія Успенівської  сільської ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Успенівської територіальної громади за   9  місяців 2022 року (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
  2. Про внесення  змін  до  рішення Успенівської сільської ради від 24.12.2020 року    № 22-УІІІ «Про затвердження  Програми «Освіта» на 2021-2023 роки» (доповідає начальник відділу освіти молоді та спорту Ходос В.В.).
  3. Про внесення змін до  рішення №325 – УІІІ від 23.12.2021 року Програма «Сім’я молодь та патріотичне виховання» (доповідає начальник відділу освіти молоді та спорту Ходос В.В.).
  4. Про внесення змін до рішення №320-УІІІ   від 24.12.2021 року « Про затвердження програми соціального захисту населення Успенівської сільської ради на 2022 рік» (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
  5. Про затвердження структури та  штатної чисельності  виконавчого апарату Успенівської  сільської ради на 2022 рік (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
  6. Про преміювання  в.о. Успенівського  сільського голови (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.)
  7. Про затвердження  розпоряджень  в.о. сільського голови у межсесійний період  (доповідає в.о.голови Кліманова Н.І.).
  8. «Про затвердження бюджету Успенівської сільської ради на 2023 рік» (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
  9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території  Успенівської сільської територіальної громади Білгород - Дністровського району Одеської області (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
  10. Про встановлення земельних сервітутів (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
  11. Розірвання договора оренди між Успенівською сільською радою та гр..ОСОБА_1 (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
  12. Про укладення тимчасових договорів оренди  землі   та нарахування орендної плати на 2023рік за використання земельними ділянками у межах села (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.