Захист науково-дослідницьких робіт учнів-учасників Одеського територіального відділення Малої академії наук України

Дата: 12.01.2023 14:30

12 січня 2023 року в стінах Кривобалківського ОЗЗСО відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-учасників  Одеського територіального відділення  Малої академії наук України. На науковій конференції були присутні члени журі, представники відділу освіти Успенівської сільської ради, керівники шкіл, педпрацівники, батьки та учні старших класів. Свої результати досліджень, презентацію та постер до роботи продемонстрували 3 учениці громади:

1. 1. Лабунець Вікторія, учениця 9 класу Кривобалківського ОЗЗСО.

Наукова секція: географія та ландшафтознавство.

Тема: «Демографічна ситуація на території села Крива Балка».

Науковий керівник: Дені­чен­ко Світлана Миколаївна.

1. 2. Ібріян Ірина, учениця 9 класу Миколаївко-Новоросійського ЗЗСО I-III ступенів.

Наукова секція: історичне краєзнавство.

Тема: «Історія села Миколаївка-Новоросійська (Байрамча)».

Науковий керівник: Яковенко Наталя Михайлівна.

1. 3. Федорончук Вікторія, учениця 9 класу Ройлянського ЗЗСО I-III ступенів.

Наукова секція: українська мова.

Тема: «Ареальні фразеоло­гізми як яскрава ілюстрація побуту та трудової діяльності мешканців села Ройлянка на півдні Одещини».

Науковий керівник: Лук’янчук Віра Дмитрівна.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Успенівської сільської ради щиро дякує за гостинну атмосферу, доброзичливість і позитивний настрій директора Кривобалківського ОЗЗСО Небогу Л.І.; наукових керівників проектів (Деніченко С.М., Яковенко Н.М., Лук’янчук В.Д.) за професіоналізм і якісну підготовку своїх учнів до захисту; учнів-учасників за науковість, змістовність, відповідальність і зроблену роботу по відродженню історії населених пунктів громади, збереженню особливостей мовних діалектів, дослідженню  демографічних процесів місцевого населення. Ми продовжуємо досліджувати свою історію і відроджувати свої культурні, історичні і мовні традиції.