Дата: 17.01.2023 12:25

Звернення в.о. сільського голови Надії Кліманової до мешканців Успенівської громади щодо обмежень забезпечення електричною енергією у зв’язку з ураженням противником об’єктів енергетичної інфраструктури та дефіцитом її генерації по всій території країни.

Шановні мешканці Успенівської сільської територіальної громади!

рф продовжує здійснювати масовані атаки, внаслідок чого гинуть люди, діти, руйнуються будинки, потерпає енергосистема.

Остання атака рф 14 січня, в черговий раз, завдала шкоди роботі енергосистеми країни.

Це призводить до того, що дефіцит енергогенерації зростає. Щоб відновити та зберегти роботу енергосистеми, НЕК Укренерго надає операторам системи розподілу знижені ліміти електроспоживання.

Попри критичну ситуацію, електроенергією забезпечуються критично важливі об’єкти. Лінії на яких вони розташовані не вимикаються, а у разі аварійного відключення енергія подається туди першочергово.

На території громади працює Пункт незламності, в якому є світло, вода. Там можна зарядити телефони, зігрітись і випити гарячого чаю.

Посилання щодо поточних відключень:

Енергетики всієї країни працюють над відновленням постачання електроенергії та стабілізації ситуації в енергетичній системі країни.

Ми маємо розуміти ситуацію, яка зараз відбувається.Маємо набратись витримки.

Маємо перемогти зло та темряву!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

З повагою, в о. сільського голови Надія Кліманова.