Перевірка пункту видачі гуманітарної допомоги Успенівської сільської ради

Дата: 30.01.2023 12:35

В рамках моніторингових виїздів територіальними громадами району, з метою перевірки діяльності пунктів видічі гуманітарної допомоги, на виконання доручення в.о. голови-начальника Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ, спільна робоча група у складі заступника голови районного Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань Наталії ІКОННІКОВОЇ, координатора з питань діяльності районного штабу Юрія ОРЛОВА та т.в.о.заступника начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Жанни ХМІЛЕВСЬКОЇ, здійснила моніторинговий виїзд до Успенівської сільської територіальної громади.

В ході роботи групи було здійснено перевірку документообігу з питань отримання гуманітарної допомоги, що надійшла на баланс територіальної громади, умови її обліку та зберігання, а також маршрути видачі благодійного вантажу мешканцям громади й внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території громади. Представники робочої групи провели зустріч з в.о. Успенівського сільського голови Надією КЛІМАНОВОЮ, з якою обговорили ряд незначних порушень в роботі гуманітарного пункту та надали консультативну допомогу щодо їх усунення.