ДОПОМАГАЮЧИ І ПІДТРИМУЮЧИ ОДИН ОДНОГО – ЗДОБУДЕМО ПЕРЕМОГУ!

Дата: 01.02.2023 10:55

Завдяки тісній співпраці з Координаційним гуманітарним штабом при Одеській ОДА, Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань, що діє при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації 30 січня, в черговий раз, отримав суттєву гуманітарну допомогу на потреби мешканців району та внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території нашого району.

Черговий гуманітарний вантаж – це продуктові набори кількістю 5900 одиниць, для подальшого розподілу між територіальними громадами району. До продуктових наборів увійшли: крупа пшенична, кава, цукор, борошно пшеничне, консерва м’ясна, згущене молоко, олія соняшникова.

Ця та інша допомога буде розподілятися по гуманітарним штабам/пунктам, що діють при територіальних громадах відповідно до отриманих заявок.

Дякуємо за підтримку! Разом до перемоги.