3 лютого 2023 року відбулась 23 сесія Успенівської сільської ради

Дата: 10.02.2023 10:00

3 лютого 2023 року о 14.00 годині під керівництвом в.о. сільського голови Надії КЛІМАНОВОЇ та заступника сільського голови Валерія КОРНЯ відбулась 23 сесія Успенівської  сільської ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
  2. Про затвердження Програми “ЗАХИСТ” на 2023 рік  Успенівської сільської територіальної громади (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
  3. Про затвердження Програми «забезпечення публічної безпеки та порядку, профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах» на 2023 рік Успенівської сільської територіальної громади (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
  4. Про внесення змін до  рішення  №49 - УІІІ № 12.02.2021 р Програма цивільного захисту,техногенної та пожежної безпеки Успенівської сільської ради  на 2021-2024 роки (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
  5. Про внесення змін до  рішення  №450 – УІІІ від 15.02.2022 р. Програма  «Здоров’я» Успенівської сільської ради на 2022-2024 роки (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.).
  6. Про внесення змін до рішення № 586-УІІІ від 22.12.2022 року «Про затвердження бюджету Успенівської сільської ради на 2023 рік» (доповідає начальник відділу фінансів Лускало О.М.)
  7. Про погодження робочого проекту реконструкції мереж Татарбунарського РЕМ: ПЛ-0,4 кВ КТП-1328 Л2 для забезпечення електропостачання за адресою: Одеська область Саратський район село Крива Балка АДРЕСА_1 гр. ОСОБА_1  (доповідає заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корінь В.Ф.).
  8. Про надання громадянину ОСОБА_2 у тимчасове користування земельної ділянки (в межах населеного пункту) за адресою: АДРЕСА_2 село Успенівка  Успенівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
  9. Про надання громадянину ОСОБА_3 у тимчасове користування земельної ділянки (в межах населеного пункту) за адресою: АДРЕСА_3 село Успенівка  Успенівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
  10. Щодо  укладання угод про добровільне відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земельних ділянок комунальної власності (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
  11. Щодо  укладання угод про добровільне відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земельних ділянок комунальної власності Успенівському сільському споживчому товариству (доповідає начальник земельного відділу Урсул Л.В.).
  12. Різне

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.