Які частоти Українського Радіо діють на Одещині

Дата: 10.02.2023 12:04

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

У разі аварії на мережах і відсутності сигналу в FM — перемикайтеся на середні хвилі в АМ-діапазон (чи СХ на старих приймачах) на частотах AM — 1278 кГц, 1404 кГц, 657 кГц та 873 кГц.

Зберігайте перелік частот радіо та лінки на соцмережі Суспільного Мовлення , щоб завжди залишатися на зв’язку із Суспільним.

Також українське телебачення та Українське Радіо доступні у додатку “Дія”.