14 лютого проведено захід за закликом приєднання охочих до лав стрілецького батальйону

Дата: 14.02.2023 14:28

В селах Успенівка, Ройлянка, Миколаївка-Новоросійська та Крива Балка була проведена бесіда щодо можливості вступу добровольців до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

До лав стрілецького батальйону ЗСУ можуть приєднатись військовозобов'язані громадяни України віком від 18 до 60 років, які перебувають на війсковому обліку, внутрішньо переміщені особи, або які тимчасово пребувають на території Одеської області.

Стрілецький батальйон формується з патріотично налаштованих та вмотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоров'я до проходження військової служби з обліковими спеціальностями. У лавах ЗСУ військовослужбовці зможуть захистити життя своїх дітей, рідних та близьких, зупинити ворога - не дати йому захопити рідну землю.

Для всіх, без винятку, зарахованих до лав батальйону, буде організована відповідна підготовка.

Охочі вступати до лав окремого стрілецького батальйону можуть звертатися до сільскої ради  та тириторіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (військоматів) Одеської області за місцем проживання.