Як і запевняли в Мінсоцполітики, індексація пенсій у березні відбудеться

Дата: 20.02.2023 15:22

Це підтвердив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час чергового засідання уряду.

У 2023 році пенсії для українців знову будуть підвищені. Уже цього березня уряд проведе індексацію пенсій на 20 %, — зазначив посадовець.

За його словами, під індексацію підпадатимуть усі категорії, визначені в законі «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», тобто понад 10 мільйонів українців.

Ми робимо індексацію пенсій попри те, що Законом України «Про державний бюджет на 2023 рік» така індексація не є обов’язковою, — наголосив Шмигаль.