Урочисте відкриття підрозділу місцевої пожежної охорони в Успенівській сільській раді

Дата: 24.02.2023 11:00

Успенівська територіальна громада в Одеській області поповнилася ще одним важливим підрозділом - місцевою пожежною охороною. Це стало можливим завдяки співпраці представників Білгород-Дністровського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області, в.о. Успенівського сільського голови Надії КЛІМАНОВОЇ та заступника сільського голови Валерія КОРІНЯ.

Місцева пожежна команда зможе надавати допомогу жителям Успенівки та інших населених пунктів територіальної громади, які потребують допомоги у разі виникнення пожежі. Це забезпечить більш швидко та ефективно реагувати на випадки пожеж.

За даними ГУ ДСНС України в Одеській області, на території області є 79 підрозділів місцевої пожежної охорони. Лише за минулий рік, за участі підрозділів ДСНС та місцевих пожежних, було ліквідовано 711 пожеж та врятовано майна на загальну суму понад 35 млн грн.

Це добре показує важливість і необхідність наявності підрозділів місцевої пожежної охорони в кожній громаді. Ми впевнені, що новостворена команда буде надійним захистом для мешканців Успенівської територіальної громади та зможе допомогти у запобіганні та ліквідації пожеж на території нашої громади.