У Дії стартувало опитування щодо святкування 8 березня

Дата: 01.03.2023 10:50

8 березня — Міжнародний день захисту прав жінок, і виник він завдяки руху жінок за рівні права. У більшості країн це звичайний робочий день, а от у пострадянських, зокрема і в Україні, — офіційний вихідний.

Щоб уникнути суперечностей та вирішити, чи залишити вихідний, долучіться до опитування через застосунок Дія, яке ми проводимо за парламентської ініціативи.

🧐Залишаємо 8 березня вихідним в Україні чи робимо робочим днем?

Авторизуйтеся у застосунку ➡️оберіть «Послуги» ➡️ «Опитування».

Встигніть проголосувати у застосунку Дія до 6 березня.

Продовжуємо й надалі розвивати електронну демократію. Тож чекаємо на вашу активність та результати.

Опитування в Дії ініційовано за парламентської ініціативи та реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України.

#застосунок_Дія #опитування​​📲У Дії стартувало нове опитування про 8 березня

🧐Залишаємо 8 березня вихідним в Україні чи робимо робочим днем?

Авторизуйтеся у застосунку ➡️оберіть «Послуги» ➡️ «Опитування».

Встигніть проголосувати у застосунку Дія до 6 березня.

#застосунок_Дія #опитування