ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 27.03.2023 09:55

Управління соціального захисту населення Б-Дністровської районної державної (військової) адміністрації інформує.

Громадська організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та експертна платформа Career Hub проводить новий набір на короткостроковий курс «Career Hub Pro: Фриланс для людей з інвалідністю», який дозволить отримати навички роботи на фрилансі та підвищити можливості власного фінансового забезпечення та професійного розвитку для 75 найбільш мотивованих представників молоді з інвалідністю 18-35 років.

Курс є безкоштовним та передбачає підготовку за трьома напрямками: копірайтинг, графічний дизайн, відеомонтаж.

Тривалість курсу – 2,5 місяця (16 онлайн заходів). За результатом успішного завершення всі учасники отримають сертифікат проходження курсу.

Реєстрація на курс відкрита за посиланням: https://bit.ly/3R5OceQ.

Відповідальна особа: Олександр Мостовий, адміністратор спільноти Career Hub youth@csr-ukraine.org , +380966408259.