МІСТО ГЕРОЇВ ТРОСТЯНЕЦЬ: ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ ВІДВАГА

Дата: 29.03.2023 09:15

Тростянець розташований за 35 км від кордону з Росією, тому колона військової техніки окупантів зайшла на околиці міста у перший же день вторгнення. Тридцять днів російські військові вбивали, катували, грабували мешканців Тростянця. Місто було без води й електрики.

Жителі Тростянця майже відразу організували партизанський рух, щоб захищати своє містечко від агресорів. Вони повідомляли ЗСУ про розташування техніки та груп російських військових, а також голіруч знешкоджували їхні танки. На території Тростянецької громади в різних місцях спалили більше сотні одиниць російської техніки.

Звільнення півночі – це лише одна з багатьох перемог нашої країни. Героїчна оборона на Харківщині, на Донбасі, на півдні, на землі і на морі, дала можливість Силам оборони і безпеки України діяти на півночі. Кожен наш воїн зробив великий внесок у загальну оборону України, і показав всьму світу що українці не здаються і не здають російським окупантам свої міста й села.

🇺🇦Разом до перемоги!

#МістаГерої