ДТЕК повернув світло в 30 населених пунктів Одещини, знеструмлених через негоду

Дата: 29.03.2023 11:15

Протягом дня 28 березня енергетики ДТЕК Одеські електромережі відновили електропостачання в 30 населених пунктах області.

Загалом відремонтували 137 трансформаторних підстанцій та 9 повітряних ліній, що вийшли з ладу через негоду.

Станом на 21:00 28 березня без електроенергії залишалося ще 16 населених пунктів. Планувалась робота 79 аварійних бригад всю ніч, щоб якомога швидше повернути світло.

Станом на 11:00 29 березня без електроенергії залишаються ще 7 населених пунктів (із них 2 — частково). Найбільше постраждали Одеський та Білгород-Дністровський райони.

За інформацією синоптиків, сьогодні, 29 березня, на території Одеської області також очікуються несприятливі погодні умови — сильні пориви вітру до 20 м/с.

Тому енергетики застерігають клієнтів — не наближатися до обірваних ліній електропередачі.

У разі відсутності світла, будь ласка, повідомте нам про це через:

• приватні повідомлення на сторінці фейсбук ДТЕК Одеські електромережі;
  • спеціальну форму на сайті ДТЕК Одеські електромережі в розділі «Відсутня електроенергія?»;
  • або зателефонувавши за номерами кол-центру з мобільного +38 (068/095/073) 750 90 90 або стаціонарного телефону +38 (048) 705 90 90. Через велику кількість дзвінків лінії кол-центру можуть бути перевантажені