СВІТ МАЄ ЗНАТИ ПРАВДУ: БІЛЯ БУДІВЛІ ООН ВІДКРИЛИ ВИСТАВКУ ПРО ВОЄННІ ЗЛОЧИНИ РОСІЇ В УКРАЇНІ

Дата: 03.04.2023 11:17

👉 31 березня відбулася епохальна подія на дипломатичному та культурно-інформаційному фронтах боротьби проти російської агресії: у Нью-Йорку презентована міжнародна виставка про російсько-українську війну «Україна. Розп’яття. Трибунал».

🔹Вона присвячена створенню Спеціального Міжнародного Трибуналу, який судитиме росію за злочин агресії. Експозицію формують артефакти, зібрані упродовж року під час польових експедицій до щойно деокупованих українських населених пунктів.

🔸Виставка проводиться напередодні голосування в ООН резолюції про створення спеціального міжнародного механізму, який покарає країну агресора.

🤝 Партнерами проєкту стали Офіс Президента України, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Постійне представництво України при ООН / Perm Mission of Ukraine to the UN та Генеральне консульство України в Нью-Йорку. Це стало можливим завдяки підтримці Міністерства культури та інформаційної політики України та особистого сприяння міністра Олександр Ткаченко.

Детальніше 🔗https://mkip.gov.ua/news/8894.html