Засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради

Дата: 24.03.2023 15:41

22 березня 2023 року відбулось засідання виконавчого комітету Успенівської сільської ради, яке розпочалося хвилиною мовчання та вшанування пам’яті загиблих воїнів, які віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

На засіданні було розглянуто такі питання:
1. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення  сільської  ради від  22 грудня 2022 року № 586-VІІІ  „Про бюджет Успенівської сільської територіальної громади на 2023 рік ”
2. Про схвалення проєкту рішення «Програми соціально-економічного  розвитку Успенівської сільської територіальної громади на 2023 рік»
3. Про схвалення проєкту рішення звіту «Про виконання бюджету Успенівської територіальної громади за 2022 рік».
4. Про проведення заходів із санітарного очищення   та благоустрою населених пунктів Успенівської сільської ради.
5. Про розгляд заяв по наданню адресної матеріальної допомоги  малозабезпеченим   верстам населення та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, які зареєстровані та фактично проживають на  території   Успенівської сільської  ради.
6. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. ОСОБА_1 та про доцільність позбавлення батьківських прав гр. ОСОБА_2 по відношенню до їх малолітньої доньки ОСОБА_3.