Важливі новини для громад та всіх, хто дотичний до місцевого самоврядування і цікавиться можливостями розвитку своїх сіл, містечок, міст

Дата: 10.04.2023 11:54

💻 Долучайтесь до серії онлайн-тренінгів: «Ресурси для місцевого економічного розвитку: євроінтеграція, кооперація, залучення інвестицій», у рамках проєкту «Мегагромади», який впроваджує CIVITTA разом з EasyBusiness та Berman Group за підтримки Програми USAID АГРО.

Українські та чеські експерти допоможуть розібратися у трендах розвитку регіонів, покажуть найкращі практики місцевого розвитку та поділяться інструментами залучення ресурсів для розвитку. Учасники також зможуть поставити власні запитання під час Q&A сесії.

Після завершення серії тренінгів учасники отримають сертифікати.

Теми та дати проведення:

📌19 квітня — «Тренди та кращі практики розвитку регіонів у 2023 році».

📌3 травня — «Євроінтеграція: які переваги для регіонів, де шукати можливості?»

📌10 травня — «Міжмуніципальна кооперація: як та навіщо співпрацювати громадам між собою?»

📌17 травня — «Громада та інвестиції: як створити сприятливі умови для співпраці з інвесторами?»

Участь безкоштовна. Необхідно лише заповнити онлайн-форму: https://forms.gle/1Pha4hBUrqdVnMqp7 до 17 квітня включно.

Після реєстрації ви отримаєте посилання на телеграм-чат, де будуть розміщені всі деталі та посилання на тренінги.

#мегагромади