Гуманітарна допомога для внутрішніх переселенців Успенівської сільської громади

Дата: 12.04.2023 09:15

При сприянні Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань, що створений та функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації та при підтримці Одеського обласного гуманітарного штабу було передано продукти харчування на потреби внутрішньо переміщених осіб, які проживають в населених пунктах Успенівської громади.

Продукти харчування, що увійшли до благодійної допомоги, були закуплені за рахунок коштів з державного бюджету Одеською обласною державною адміністрацією.

До гуманітарного вантажу увійшли продукти харчування для формування 70 продуктових наборів, а саме: олія соняшникова – 70 пляшок (по 1 л на особу), борошно – 140 кг (по 2 кг на особу), цукор – 70 кг (по 1 кг на особу), макаронні вироби – 210 пачок (по 3 пачки на особу) та консерви, а також пакети з логотипом «Доброго вечора ми з України!» для формування продуктових наборів.

Успенівська сільска рада висловлює щиру вдячність усім благодійникам, хто в такий непростий для нас час підставляє дружнє плече підтримки!

Разом до Перемоги!