Перший масштабний захід на Півдні України про стратегію та візію післявоєнного розвитку Одеської області

Дата: 20.04.2023 09:15

Втрати від війни в Одеській області станом на лютий 2023 року складають 600 млн доларів — такі дані наведені у Другому звіті збитків і потреб України, розробленому Світовим банком, Урядом України, ЄС та ООН.

План Відновлення та його реалізація стане унікальною можливістю запустити процеси, які не лише дадуть змогу відбудувати втрачене, а і створити нове. Це стане справжнім перезавантаженням нашого регіону.

Фундаментом цього процесу є проведення Форуму відновлення Одещини «Безпека. Інтеграція. Потенціал».

Це — перший масштабний захід на Півдні України про стратегію та візію післявоєнного розвитку області.

Цей захід проводитиметься для того, щоб сформувати стратегічне бачення відбудови Одеського регіону, а також визначити пріоритетні задачі та почати роботу над ними.

Серед основних питань Форуму — проблеми та потенціал людського капіталу, розвиток логістичного та аграрного напрямів, енергетична незалежність та інноваційні рішення в промисловості.

Форум дасть можливість почути позицію головних стейкхолдерів процесу.

Учасники заходу — експерти, представники державних органів влади, місцевого самоврядування, бізнесу, недержавного сектору, міжнародні партнери, які об’єднають свій досвід навколо визначення шляху до процвітаючої Одеської області та України.

USAID Ukraine – USAID Україна

HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Агенція регіонального розвитку Одеської області