ДІЄВІ СПОСОБИ ДОПОМОГТИ АРМІЇ

Дата: 25.04.2023 09:16

Як наблизити перемогу за кілька кліків у смартфоні? Ефективні способи

Українська армія успішно нищить ворога на передовій. Та щоб здобути перемогу, потрібна допомога кожного. Примножити хороші новини з фронту можна за кілька кліків у смартфоні. Ділимося трьома дієвими способами.

Чатбот єВорог

Повідомляйте Сили оборони про російську техніку, скупчення особового складу та колаборантів через чатбот від Мінцифри. Ваші заявки допомагають виявляти та знищувати позиції противника. Перейти в єВорог можна з головного екрана в застосунку Дія або за посиланням t.me/evorog_bot

Військові облігації в застосунку Дія

Купуйте військові облігації і в такий спосіб підтримуйте армію та економіку України. Кожна облігація — це зброя, техніка та необхідні медикаменти для наших захисників та захисниць. А ще вигідна інвестиція. З придбаної облігації ви отримаєте прибуток: вкладені кошти + відсоток.

Армія дронів від UNITED24

Донатьте на нові «пташки» для нашої армії. Це «очі» військових, які проводять розвідку, допомагають знищувати ворога та зберігають життя українським захисникам та захисницям.

Зберігайте допис і діліться з друзями.

Долаємо ворога разом!