МБО «Партнерство «Кожній дитині», проект ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» допомагають та підтримують ДБСТ

Дата: 26.04.2023 10:58

На території Успенівської громади існує дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) в с. Надярне. Батьки - вихователі цього ДБСТ сімя Кравченко:  Сара Іванівна та Валерій Григорович.

Ця сімя вже багато років бере до себе на виховання дітей (які на превеликий жаль лишились батьківського піклування), вони намагаються створити для цих дітей теплу сімейну атмосферу, турботу, затишок. Зараз на виховані у Сари Іванівни та Валерія Григоровича вісім дітей. Дивлячись на цих добрих людей починаєш розуміти вислів: чужих дітей не буває.

МБО «Партнерство «Кожній дитині», проект ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» та регіональним координатором проекту Аллою Кіріяк було організовано гуманітарну допомогу ДБСТ сім’ї Кравченко (бойлер та генератор).

Служба у справах дітей Успенівської сільської ради  висловлює  щиру подяку регіональному координатору  проекту Аллі  Кіріяк , яка  небайдужа до потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за допомогу у цей непростий для всіх час.

Начальник ССД Тетяна БАЙДА