26 квітня День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2023 08:00

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять про тих, хто загинув та постраждав від найбільшої техногенної катастрофи в історії людства - Чорнобильської трагедії. Сьогодні минає 37 років від того дня, коли Україну спіткала ця трагедія.

26 квітня 1986 року, реактор четвертої енергоблоку Чорнобильської АЕС вибухнув, звільнивши в атмосферу величезну кількість радіоактивних матеріалів. Ця трагедія стала символом людської помилки та нагадує нам про те, що безпека нашого життя та здоров'я - це найважливіша річ, яку ми повинні враховувати в усіх сферах нашого життя.

Успіхи, які ми досягаємо в розвитку нашої країни, повинні ґрунтуватися на засадах безпеки, захисту довкілля та здоров'я людей. Ми повинні пам'ятати про наслідки Чорнобильської катастрофи та робити все можливе, щоб запобігти повторенню подібних подій у майбутньому.

Нехай пам'ять про тих, хто загинув та постраждав від Чорнобильської трагедії, завжди залишається в наших серцях, нагадуючи нам про нашу відповідальність перед майбутніми поколіннями.

З повагою,
В.о. сільського голови