8 травня - День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 09:15

Шановні жителі Успенівської сільської об'єднаної територіальної громади,

З найкращими побажаннями звертаюсь до вас з нагоди Дня пам'яті та примирення. Сьогодні ми згадуємо важливу історичну подію - перемогу в Другій світовій війні. Цей день є символом нашої незламної волі, солідарності та прагнення до миру.
   Ми вшановуємо пам'ять мільйонів загиблих, які віддали своє життя у боротьбі за свободу і справедливість. Нехай їхні жертви нагадують нам про важливість миру та примирення. Нехай ми завжди пам'ятаємо про страшні наслідки війни і докладаємо всіх можливих зусиль для збереження миру та просування гармонії в нашому спільноті.
   День пам'яті та примирення - це також час для роздумів та самоперевірки. Давайте згадаємо про значення толерантності, поваги та співпраці. Разом ми можемо побудувати сильну та єдну громаду, де кожен має можливість розвиватись і жити в гармонії.
   Успенівська сільська об'єднана територіальна громада пишається нашими громадянами, які демонструють велику солідарність і взаєморозуміння. Нехай наша спільнота продовжує зростати на основі цінностей миру, взаємовигоди та доброчесності.
   Запрошую вас всіх вшанувати пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям заради майбутнього нашої країни. Приєднайтесь до нас  о 10:00 у спільних заходах, що відбудуться в цей особливий день. Відвідайте меморіальні місця та вшануйте пам'ять загиблих героїв, покладіть квіти до пам'ятних хрестів та могил. Захистіть спадщину минулого і передайте її майбутнім поколінням, щоб вони знали, чим була підкреслена вага миру та свободи.
   Давайте разом виявимо повагу до наших ветеранів, які віддали свою молодість та силу, щоб ми могли жити в безпеці й процвітанні. Вони заслуговують нашої подяки і визнання. Нехай наші ветерани відчувають, що ми цінуємо їхню службу та відданість.
   День пам'яті та примирення має також нагадувати нам про необхідність примирення й порозуміння між людьми. Давайте відкинемо минулі образи та роздоріжжя, з'єднаймося як спільнота. Поширюймо віру в мир і злагоду серед наших сусідів та весь світ. Лише разом ми зможемо побудувати краще майбутнє для наступних поколінь.
   Успенівська сільська об'єднана територіальна громада вірить у потужну силу єднання та взаємодопомоги. Нехай День пам'яті та примирення стане нагадуванням про нашу спільну мету - будувати гармонійне та процвітаюче суспільство, де кожен громадянин може жити в мирі та достатку.

З повагою в.о. сільського голови Надія КЛІМАНОВА.