Вшанування пам'яті. Покладання квітів до меморіалу

Дата: 08.05.2023 12:00

За дорученням в.о. голови сільської ради Надії КЛІМАНОВОЇ 8 травня о 10:00 відбувся мітинг до Дня  пам’яті і примирення. Цей день є особливим для вшанування пам'яті загиблих воїнів та громадян, які поклали своє життя на олтар війни, а також для сприяння примиренню між народами.

У рамках урочистостей до Дня пам'яті та примирення Успенівська сільська рада провела ряд заходів, спрямованих на вшанування пам'яті. Одним із таких заходів була урочиста церемонія покладання квітів до меморіалу, де представники громади згадували трагічні події минулого та виражали вдячність тим, хто віддав своє життя за мир і свободу від фашизму.

Крім цього, був організований загальногромадський захід, під час якого промовлялися відповідні промови, музичні виступи, що нагадували про важливість збереження миру та примирення в суспільстві. Учасники заходу висловлювали свою підтримку і спільне прагнення до зміцнення миру та встановлення гармонії між людьми.