Створення КУ Центру Надання Соціальних Послуг: Перше знайомство з директором

Дата: 08.05.2023 12:05

8 травня за дорученням в.о. голови Надії КЛІМАНОВОЇ відбулось офіційне відкриття новоутвореного Центру Надання Соціальних Послуг, що став значним кроком у поліпшенні соціального захисту громадян. У цей важливий день в.о. голови Надія КЛІМАНОВА провела зустріч з робітниками соціального захисту, де було здійснено перше знайомство з директором новоутвореного центру.

Зустріч відбулася в кабінеті Центру Надання Соціальних Послуг і пройшла в атмосфері позитивного настрою та прагнення до співпраці. Надія КЛІМАНОВА привітала присутніх і висловила свою вдячність за їхню працю в сфері соціального захисту. Вона підкреслила важливість ролі новоствореного Центру в підтримці громадян, які потребують соціальних послуг.

Далі Надія КЛІМАНОВА представила директора Центру – Віталіну ЛІТВІН. Віталіна ЛІТВІН висловила свої плани та пріоритети для розвитку Центру, а також наголосила на важливості командної роботи та взаємодії з робітниками соціального захисту.

Зустріч також стала можливістю для робітників соціального захисту ознайомитися зі структурою та функціями Центру. Вони отримали детальну інформацію про послуги, які будуть надаватися, а також про процедури та умови доступу до них.